Květen 2008

Květinový botky

25. května 2008 v 12:31 | Peťule
Počet →4
Můj kecík →Teda bestovní boty todle ,ale bylo by mi líto je nosit xDDD

Sněhové pusinky

25. května 2008 v 12:27 | Peťule
Pčet →13
Můj kecík →Když jsem byla malá všichni mi řikali že jsou ze sněhu já jim bezmezně věřila xDDD Naštěstí už vim kde je pravda

HSM soundtrack

24. května 2008 v 21:14 | Peťule |  HSM
Tak se objevil new soundtrack písní k HSM 3 jestli to je konečný fakt nejde potvrdit ...jinak ale maj ty písně dobrý názvy a už se těšim na konečný verze ... i když newim jak si udělám v mp3 místo xDD ZDROJ
 1. Senior Year (HSM Cast)
 2. Hollywood In School (Gabriella Montez, Sharpay Evans & Taylor Mckessie)
 3. What About Us? (Troy Bolton & Gabriella Montez)
 4. Prom Princess (Sharpay Evans)
 5. Get Inside (Troy Bolton, Ryan Evans, & Chad Danforth)
 6. Private Show (Sharpay & Ryan Evans)
 7. Some Words To Say (Gabriella Montez & Sharpay Evans)
 8. I Can't Recognize You (Chad Danforth & Taylor Mckessie)
 9. Preparatives (HSM Cast)
 10. Mucho Gusto (Troy Bolton)
 11. Really Good To Me (Gabriella Montez)
 12. A Moment Like This (Gabriella Montez & Troy Bolton)
 13. Here With You (If You Stay There With Me, I Will Be There With You) (HSM Cast)
 14. Heart Breaker (Gabriella Montez & Sharpay Evans) **Bonus Track**

Trojitý collorfullky

24. května 2008 v 21:05 | Peťule
Počet →17
Ukradeno →ZDE
Můj kecík →Jak už jsem psala na těhle obrázcích vážně ujíždi,..prodtě nádhera x)

Malý pejsek

24. května 2008 v 21:01 | Peťule
Mně to prostě nedá xDDD
Tenhle pejsek neměl žádné kamarády a až do teď byl smutný. Ale podívej dolů :) Nějaké už si našel a tak je teď o něco šťastnější :). Staň se také jeho kamarádem a udělej tohohle pejska ještě šťastnějšího :). Napiš přezdívku, tvůj blog a datum s časem ať ví kdy u tebe byl a kam se k tobě má vrátit :)

Diplomek

24. května 2008 v 20:55 | Peťule
Mám novej diplomek takže díky díky x)

Škola na dvě věci

24. května 2008 v 14:15 | Peťule |  Moje kecy
Tak ani newim čim začít ..na blog se nedostanu kvůli tomu debilnímu připojení.Air-net už nikdy více !!!!V pobdělí tam budem volat tak s tim snad něco udělaj →doufám!Prostě nedokážu v průběhu pěti minut kdy se mi zapne net udělat nějakej článek ..to prostě ne .Zrovna ted jde nějakou delší dobu tak toho využiju.
Co říct ..to že jsou spolužačky krávy už víte ,ale že takový to asi ne.Fajn kulisy jsou k akademii důležitý ,ale brát to na úkor toho , že je musí někdo držet a neužije si z tý celý slavnosti vůbec nic je podle mě vážně hnusný.To že mě úplně vyfakovali z Hip Hopu ..bych pochopila kdyby měli důvod.Jenže oni žádnej neřekli ..jen předvídali že to nezvládnu a že na to nemám.Jdem mě spíš o princip , že ani neřekli at to s kámošku předvedem a pak by teprve vyvodili jestli jo nebo ne.Takže ty zkoušky , co jsme měli byly vlastně úplně na nic.Takže víte jaký je moje poslání na akademii.Vzít si černý oblečení ,aby jsme byli co nejmín vidět a pěkně držet kulisy.Prostě dělat debílky , který nic neuměj.víte jaký to je ponižující , když ostatní předváděj co umí a já tam budu držet palmu ,moře apod.Takže ne já s tim končim .nejsem idiot a taky ne neschopná takže když mě maj za blbečka neuviděj mě tam at si scháněj náhradu sami.Seru na to jak jsou milí seru na celou školu a seru na všechny spolužáky ..střední mě vážně vysvobodí.
No nemusíte tyhle bláboly číst , já se jen potřebuju někde vypsat , jsem totiž děsně nasraná ,ale zároven hrozně zklamaná z toho jak mě každej bere ..a jestli někdo řiká že tancovat nebo hrát je rovnocený jako držet kulisy šíleně s nim nesouhlasim ..to bude zatim vše k večeru se budu snažit něco přidat .mějte se.

Hip Hop a jiné

20. května 2008 v 21:39 | Peťule |  Moje kecy
Ahojky bobánci xD máte se ?Já se mám fajně , ikdyž neumim vypočítat objem jehlanu ...i tak se mám dobře.Dneska bylo ve škole focení.Ty woe to si neumíte představit kolik času tam ta fotografka strávila ..každá devítka chtěla 4 fotky (normální , v tričkách,všechny devítky + praštěná fotka) no a potom ještě skupinky ..byly jsem tam přes hodinu možná i dýl ,ale aspon byla prdel ..poslední focení na škole no xD.
Potom vám musim zdělit , že se vrátil brtranec z nemocnice ..takže jsem děsně happy ..doktoři sice pořád newědí co mu bylo ,ale poslali ho domu ...takovo uradost jsem měla když jsem ho viděla xDDDD.
Další věc , že z X-faktoru vypadla Martina což je podle mě děsná škoda.Hlavně že All-X jsou pořád tam ..zpívat neuměj ,ale faktor maj zajímavý !!!.Martina ..úplná amatérka se vypracovala do kvalitního zpěvu + k tomu tanec, prostě pro mě jednička .A stejně vylítla tak to fakt nepochopim ..tedka už moc nikomu nefandim ..Zonygu poslouchat nebudu ,All-X no coment a Ondrovi možná fandim x))))
Zkoušim hipec xDDD..chápete to já zkoušim Hip Hop (na akademii)naprostej amatér v tanci jako já a zkouší Hip Hop ..... i když už jsem se zlepšila celkem se musim pochválit xD.Takže když to vyjde nebudu nosit kulisy ,ale střihnu si tam krátký vystoupení s hoperkama..síla tohle xDDD ,ale celkem mě to baví můžu říct !
No poslední co bych chtěla říct je , že net kterej máme je naprosto k ničemu .Včera třeba nešel skoro vůbec ..dneska se zapíná vždycky jen na chvilku a to snad chápete , že nestihnu nic přidat , je mi líto protože jsem koukala , že návštěvnost se zhoršila ,ale s připojením nic neudělám .Tak zejtra tam zavoláme a snad už s tm něco udělám ...v tom případě tady přibydou nový články .
No já budu pokračovat v učení a dělání projektů a pak půjdu spát ..mám namožený břicho z toho tancování ..machryně ty hiphoperky xDD zatim ppa

Takovej malej test IQ

19. května 2008 v 20:33 | Peťule
U mě se potvrdilo , že jsem idiot tak čekám co vy XD
1. svým jazykem se nedokážeš dotknout všech svych zubů...
2. všichni idioti, po prečtení první pravdy, to vyzkouší...
3. první pravda je lež ...
4. právě teď se směješ protože si idiot...
5. za chvíli tohle možná pošleš dalšímu idiotovi...
6. pořád máš na tváři takovej stupidní úsměv :)))

Pejsek outik

18. května 2008 v 23:19 | Peťule
Chtěla jsem si ten blog prohlídnout ,ale radši u žtam nepůjdu xD !
Přináší velké štěstí na blog
A ten kdo ho ještě nemá je fááák out!

Nemůžu za to XDDD

18. května 2008 v 23:17 | Peťule

Topy

18. května 2008 v 23:07 | Peťule
Počet→12
Ukradeno→Omlouvám se ,ale už newim.
Můj kecík→No některý se mi líběj ,ale nikde tam neni černá xDDDDHokej 2008 končí ,škola pokračuje a mně je vlastně úplně na nic!!!!

18. května 2008 v 23:05 | Peťule |  Moje kecy
Tak vás budu zase otravovat hokejem ,ale co se dá dělat.Před chvilkou skončilo mistrovství a zvítězilo Rusko ...zvítězilo Rusko , pro mě hrozná představa ,když jsem je tam viděla radovat se , před očima se mi zjevil rok2005 , když jsme vyhráli my a drželi v ruce pohár, radovali jsme se snad víc než oni ..Pamatuju si ten moment moc dobře tenkrát mi to udělalo hroznou radost.. a ne jenom mě .Nejsem nějakej fanatik do sportu ,ale hokej mě prostě nějak bere a vždycky jsem to s našima hrozně prožívala prostě ten pocit , že jsme mistři mě tak trošku hřál u srdce , i když to se mnou vůbec nesouvisí.Jenže realita je jiná a ten kdo vyhrál je Rusko ..což mě děsně štvte a zárověn hrozně mrzí , že jsme to nebyli my .Takže nezbývá než doufat , že příští rok bude zase náš, a že světu ukážeme , že českej hokej stále žije.
→Já si prostě musela vypsat duši..jestli nechcete nečtěte to ,ale mě se alespon trošku ulevilo.Za chvilku bude kdo s koho ..tak se těšim jestli vypadnou All-X.Protože nechápu co na nich vidíte.!Dělaj show .fajn ,ale kde můžou mit ten faktor X ,když neumě jzpívat.Je snad zpěvrsoučást toho údajného X ne ?V tom případě by měli už dávno vylítnout.Jako sory všem jejim fanouškům ,ale kdyby uměli zpívat nic neřeknu ,ale oni spoustu kol zpívali jako že nezpívali ...podle mě by měli vylítnout.
Zejtra zase škola že .to je taky na nic ..nesnášim školu ..hodně svejch spolužáků a hlavně učitelky !!!Panebože kdy už mi dáte všichni svátek ..těšim se na prázdniny a skoro nikdo mi něbude chybět.Možná pár lidí jo ,ale ani to newim bohužel.
→Ještě něco nemáte někdo zájem spřátelit....mám jenom asi 5 sbeček a to mi nestačí .Tak kdyžtak napište ..já si vás moc ráda přidám ♥.Kam pak mám chodit a psát komenty , když už jsem všude , kde to znám byla xDDDto je asi zatim vše ..nebu dál přemejšlet co sem napsat ,ptž by to mohlo špatně dopadnout tak zatim

Videa

18. května 2008 v 18:36 | Peťule

Tady jsem našla dva moc pěkný úvodní videa k Charmed..až na tu hudbu jsou mrtě krásný ..jsou tam použitý různý fotky a taky je tam Shannen tak jukněte x)


Tlachy tlachy.....

17. května 2008 v 22:58 | Peťule |  Moje kecy
Musim rychle napsat tenhle článek , protože mi hrozně vypadává net , kvůli tý bouřce.Celej den mi nešel ..jen vždycky chvilkama ..tak já se tedka budu loučit musim ještě začít psát projekt o kouření na -RV projekt z VV -vlastní téma a ještě se učit na pondělí ..dneska toho už moc nestihnu tak budu pokračovat zejtra a bude to u asi slabý tak sorry ju xDDD zatim ppa

Prasátka

17. května 2008 v 22:28 | Peťule
Počet →13
Můj kecík →Takový roztomilý čuníci x)))))))

Gumoví medvídci

17. května 2008 v 22:19 | Peťule
Počet → 11
Zdroj→
Deviantart
Můj kecík →Jsem se jednou taky snažila vyfotit medvídky ..ale takhle pěkný fotky to nebyly xD

Řetězák o blogu

17. května 2008 v 22:15 | Peťule
 • Podle čeho sis vybral adresu blogu?
 • se ptejte shannenky xDD
 • Měníš design často?
 • ani moc ne
 • Podle nálady nebo prostě pravidelně?
 • podle toho jestli mi začíná lízt krkem xD

Simple Plan - Untitled

17. května 2008 v 22:04 | Peťule

Ne že bych z ní nějak šílela ,ale začíná se mi čím dál víc líbit.Je taková hrozně smutná hlavně tím klipem ,ale stejně moc pěkná ...tak si ji kdyžtak poslechněte.


Vanish skvrn a školy se zbavíš

16. května 2008 v 20:25 | Peťule
Tak tady máte fotku našeho absolventského trička no není úžasné xDD.já jsem s růžovou vážně nesouhlasila ,ale nebral na mě nikdo ohled ,ale neni to zas tak křiklavý tak to jde co řikáte ? .Je to alespon vzopomínka ......na doma ho nosit budu no ,ale brabínka nejsem xDD